TR
EN
AR

Türkiye’de ve dünyanın dört bir köşesinde her gün 1 milyon misafirimize “Afiyet olsun.” diyoruz.

YURT İÇİ

YURT DIŞI

LİSTE

HARİTA

    Geleneksel simit lezzetini tüm dünyaya tanıtma ve sevdirme hayaliyle çıktığı yolda kıtalararası başarılara imza atan Simit Sarayı, bugün 25 ülkede açtığı Simit Sarayı mağazaları ve kiosklarında her gün 1 milyonu aşkın misafir ağırlamakta. Türkiye genelinde sayıları sürekli artan noktalarda lezzet tutkunlarıyla buluşan Simit Sarayı, bugün yüzlerce mağaza ve kiosk sayısına ulaştı. Taptaze ürünlerini ve zengin menüsünü daha geniş kitlelerle buluşturmak amacıyla yepyeni Simit Sarayı noktaları, AVM’ler, metro istasyonları, işlek caddeler, benzin istasyonları ve üniversite kampüslerinde açıldı.Türkiye pazarında gerçekleştirilen başarılı büyüme hareketleri sonucunda ilk Simit Sarayı yurt dışı mağazası, 2010 yılında Hollanda’da açıldı. Amsterdam’ın her yıl milyonlarca turisti ağırlayan Dam Meydanı’nda açılan bu mağaza, Simit Sarayı’nın eşsiz lezzetlerinin yurt dışındaki ilk adresi oldu. 2014'te New York'ta açılan ilk mağazayla kıtaları aşan Simit Sarayı, Amerika'daki ikinci mağazasını açmaya hazırlanıyor.

    Markanın Avrupa üssü olarak belirlenen Londra’da da Simit Sarayı mağazaları art arda açıldı. Beş çayı kültürüne Türk mutfağı lezzetleri ile renk katan Simit Sarayı, İngiltere'de hızla büyüdü ve mağazalarını Oxford Street, Baker Street, Greenwich, Piccadilly Circus, Southampton Row, Villiers Street, 68 Oxford Street, Shaftesbury, Green Lanes, Edgware, Kings Road, London Eye gibi önemli lokasyonlarda konumlandırdı. Londra'daki birçok noktada misafirlerini ağırlayan Simit Sarayı, Avrupa'daki en büyük mağazasını da yine Londra Leicester Square'de açtı.

    Suudi Arabistan’da da büyümesini sürdüren Simit Sarayı, buradaki üçüncü mağazasını ülkenin en büyük alışveriş merkezlerinden Medine Al Noor Mall’da açtı. Sırbistan, Beyrut, Lübnan, Ürdün, Almanya, Belçika, İsveç ve Irak’ta da misafirlerini ağırlayan Simit Sarayı, yurt dışı ve yurt içinde modern kafe konseptine hakim mağazalarında yeni misafirlere ulaşmayı hedefliyor.