SİMİT SARAYI'NDAN 2017 LEZZETLERİ

Günün her saati ağzının tadını bilenlerin hem gözüne hem damağına hitap ederek birbirinden lezzetli seçenekler sunan Simit Sarayı, 2017 yılında ağzının tadını bilenlerin evlerinde de tek tercihi olacak.  

Değişen trendler, tüketicilerin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda ürün gamına eklediği yeni lezzetlerle günün her saati ağzının tadını bilenleri mutlu etmeyi bilen Simit Sarayı; tahinli çıtı pıtı börek, salep, sıcak çikolata ve bitki çaylarıyla en tatlı sohbetlerinize eşlik ederken donuk ürünleriyle de evlerinizde lezzet şöleni yaşatacak. 

Günün her anı misafirlerine birbirinden lezzetli ürünler sunan Simit Sarayı’nın vazgeçilmez ürünleri artık evlerde de sofraları şenlendiriyor. Migros ve Macrocenter mağazalarından donmuş olarak alabileceğiniz simit, karışık simit pizza, geleneksel çıtır kalem börekler, tatlı severler için elmalı ve tuzlu severler için dereotlu ev tipi kurabiye çeşitlerini evinizde, mutfağınızın konforunda kolayca pişirerek Simit Sarayı mağazalarındaki lezzette, sıcak olarak yiyebilir ya da sevdiklerinize ikram edebilirsiniz.

Kış aylarında Simit Sarayı’nın birbirinden farklı lezzetlerine soğuk algınlığı ve gribe karşı doğal tedavi yöntemi olan bitki çayları eşlik ediyor. Simit Sarayı “Bitki Çayı Lezzet Ailesi”; Ihlamur Çayı, Meyve Çayı, Kış Çayı ve Limonlu Yeşil Çay olmak üzere dört farklı çeşitten oluşuyor.

Tam bir sağlık deposu olan Ihlamur Çayı'nın yanı sıra içerisindeki şeftali, ananas, çilek, portakal ve elma parçalarıyla muhteşem bir lezzet bütünlüğü yakalayan Meyve Çayı günün her saati ziyaretçilerin içini ısıtacak. Kuşburnu, hibiskus, tarçın, karanfil, elma parçalarıyla lezzetlenen Kış Çayı ve zengin vitaminler ile antioksidan özelliği taşıyan, hatmi çiçeğinden oluşan Limonlu Yeşil Çay ise soğuk kış günlerinin kurtarıcısı olacak.

Yoğun kıvamı ve gerçek çikolata tadıyla Simit Sarayı’nda çikolata tutkunlarının en favori içeceği olacak Sıcak Çikolata, eşsiz tadıyla en keyifli sohbetlerin tamamlayıcısı olacak.

Faydaları saymakla bitmeyen kış aylarının geleneksel içeceği Salep muhteşem lezzetiyle içinizi ısıtırken kış aylarının soğuk ve iç karartıcı havasını aydınlatıyor.

 

Simit Sarayı’nın bu eşsiz lezzetlerini tatmak ve misafirlerinize tattırmak için size en yakın Simit Sarayı mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

17.01.2017 - Salı

Haberi Paylaş :

FacebookTwitter